Ingeniørenes Hus Møtesenter

Denne flotte funkisperlen ligger sentralt til i Vika i Oslo. Med en ærverdig festsal, åpen terrasse, dagslys i alle lokaler og gode ankomstmuligheter, er dette et enkelt valg for store og små møter.

Her finner du lokaler i alle størrelser til ditt selskap, møte eller konferanse. Våre dyktige kokker tilbereder alt fra enkel møtemat og snacks til tre-retters middager, og vi skreddersyr gjerne løsninger for å finne det beste tilbudet til deg. Vi har alle rettigheter i våre møtesenter og restauranter.

 

Festsalen i Ingeniørenes Hus

Vår festsal tar opptil 300 deltagere og har egen scene, teknisk utstyr integrert og direkte utgang til egen terrasse og mingleområder som egner seg til utstilling og stands. Vi tilbyr også selskapslokaler for opptil 200 deltagere og arrangerer firmafester, mottakelser, bryllup, julebord, sommerfester og andre eventer.

Ingeniørenes Hus festsal med oppdekking til julebord
Ingeniørenes Hus festsal med oppdekking til julebord

 

Kapasitet for konferanse og selskap

Lokalem2KlasseKinoUbordSelskap
Festsalen25021630050200
Sophus Lie-salen16010014036
Birkeland40243016
Eyde50324020
Birkeland+Eyde90557030
Blix40243016
Hylla – vår Chambré Separé50305024
Restauranten220180

 

Bildegalleri

 

Ankomst og parkering

Ingeniørenes Hus Møtesenter ligger sentralt til i Vika i Oslo, og er lett å komme til med kollektiv transport. Nærmeste parkering er Vestre Vika P-hus som har innkjøring fra Munkedamsveien.

 

Adresse:
Kronprinsens gate 17
0251 Oslo

Telefon: (+47) 21 09 67 20

E-post: inghus.konferanse@eurest.no

Aktuelt
Konferansepakker
Alle våre konferansepakker inkluderer servering, møterom, standard teknisk utstyr, og trådløs nettilgang.
Les Mer
Menyer for konferanse og selskap
Våre menyer er tilpasset ulike sesonger, arrangement og tider på dagen slik at du finner noe som passer for deg og ditt behov.
Les Mer
Våre konferansesenter
Vi tilbyr møte- og konferanselokaler i alle størrelser og prisklasser sentralt i Oslo og på Fornebu.
Les Mer