Ingeniørenes Hus Møtesenter

Denne flotte funkisperlen ligger sentralt til i Vika i Oslo. Med en ærverdig festsal, åpen terrasse, dagslys i alle lokaler og gode ankomstmuligheter, er dette et enkelt valg for store og små møter.

Vi har møterom og selskapslokaler i ulike størrelser,  slik at du kan finne noe som passer for deg. Våre dyktige kokker tilbereder alt fra enkel møtemat og snacks til tre-retters middager. Vi har alle rettigheter i våre møtesentre og restauranter.

I 2013 ble hele senteret totalrenovert, og moderne AV-utstyr inkludert teleslynge og ny belysning ble installert.

Vår festsal tar opptil 300 deltagere og har egen scene, teknisk utstyr integrert og direkte utgang til egen terrasse og mingleområder som egner seg til utstilling og stands. Vi tilbyr også selskapslokaler for opptil 220 deltagere og arrangerer firmafester, mottakelser, bryllup, julebord, sommerfester og andre eventer.

 

Kapasitet

 

Lokalem2KLASSEKINOUBORDSELSKAP
Festsalen25021630050200
Sophus Lie-salen16010014036
Birkeland40243016
Eyde50324020
Birkeland+Eyde90557030
Blix40243016
Hylla – vår Chambré Separé50305024
Restauranten220180

Bildegalleri

 

Ankomst og parkering

Ingeniørenes Hus Møtesenter ligger sentralt til i Vika i Oslo, og er lett å komme til med kollektiv transport. Nærmeste parkering er Europark Vestre Vika P-hus som har innkjøring fra Munkedamsveien.

 

Adresse:
Kronprinsens gate 17
0251 Oslo

Telefon: (+47) 21 09 67 20

E-post: inghus.konferanse@eurest.no

Andre tjenesteområder
Christiania Qvartalet Møtesenter
Lyse lokaler, selskapslokale med glasstak og flotte møterom sentralt i Kvadraturen i Oslo.
Les Mer
Holbergs Terrasse Kurs- og konferansesenter
Auditorie, møterom og flott selskapslokale med glasstak nær Holbergsplass og Bislett.
Les Mer
NHO Møtesenter
Sentralt møtesenter på Majorstuen med kaffebar, storsal, hage og dagslys i alle møterom.
Les Mer