Ingeniørenes Hus Møtesenter

Ærverdig festsal, åpen terrasse, lyse lokaler og gode ankomstmuligheter sentralt i Vika.

Her finner du lokaler i alle størrelser til ditt selskap, møte eller konferanse. Våre dyktige kokker tilbereder alt fra enkel møtemat og snacks til tre-retters middager, og vi skreddersyr gjerne løsninger for å finne det beste tilbudet til deg. Vi har alle rettigheter i våre møtesenter og restauranter. Her kan du se våre konferansepakker.

 

Festsalen i Ingeniørenes Hus

Vår festsal er svært godt egnet til konferanser, og har egen scene, teknisk utstyr integrert, og direkte utgang til egen terrasse og mingleområder. Her er det god plass til utstillinger og stands. Festsalen er et flott selskapslokale for firmafester, mottakelser, bryllup, julebord, sommerfester og andre eventer.

Ingeniørenes Hus festsal med oppdekking til julebord
Ingeniørenes Hus festsal med oppdekking til julebord

 

Kapasitet for konferanse og selskap

 

Lokalem2KlasseKinoUbordSelskap
Festsalen25021630050200
Sophus Lie-salen1601001403642
Birkeland40243016
Eyde50324020
Birkeland+Eyde9055703024
Blix40243016
Hylla – vår Chambré Separé5030502420
Restauranten220150
Restauranten + Hylla270170

 

Standard teknisk utstyr

  • Projektor
  • Bærbar PC
  • Blu-ray spiller
  • Mikrofonanlegg med trådløse mikrofon
  • Teleslynge
  • Overhead og flippover
  • Talerstol m/mikrofon og panelbord med mikrofoner finnes i Festsalen
  • Vi skaffer multimedia tjenester og opplegg for videokonferanser

Matkonsept

Møtesentret er kjent for sitt gode kjøkken, hvor våre dyktige kokker kreerer alt fra fristende lunsjer til store selskapsmiddager. Enklere måltider og pausemenyer med grønnsaker eller ulike fruktanretninger gjør også godt i løpet av en dag med lange møter. Vi har alle rettigheter.

 

Bildegalleri

 

Ankomst og parkering

Ingeniørenes Hus Møtesenter ligger sentralt til i Vika i Oslo, og er lett å komme til med kollektiv transport. Nærmeste parkering er Vestre Vika P-hus som har innkjøring fra Munkedamsveien.

 

Adresse:
Kronprinsens gate 17
0251 Oslo

Telefon: (+47) 21 09 67 20

E-post: inghus.konferanse@compass-group.no

Aktuelt
Konferansepakker
Alle våre konferansepakker inkluderer servering, møterom, standard teknisk utstyr, og trådløs nettilgang.
Les Mer
Menyer for konferanse og selskap
Våre menyer er tilpasset ulike sesonger, arrangement og tider på dagen slik at du finner noe som passer for deg og ditt behov.
Les Mer
Våre konferansesenter
Vi tilbyr møte- og konferanselokaler i alle størrelser og prisklasser sentralt i Oslo.
Les Mer